СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

URIAGE DEPIDERM Серум против темни дамки на кожата, 30 мл

brands

SKU: URIAGE-286

1.750 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Uriage Depiderm Anti-Dark Spot Serum Brightening Booster – Серум против темни дамки на кожата.

 • За сите типови коха
 • Со 20% Витамин 2 комплекс +Ниацинамид
 • Без мирис
 • Некомедоген
 • Дерматолошки тестиран
 • 94% природно потекло

Со редовна употреба на кремот се намалува појавата на темни дамки, а кожата е унифицирана и сјајна.

Пакување: 30 мл

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE DEPIDERM Серум против темни дамки на кожата, 30 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди