СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

URSAPHARM Hylo Care Капки за очи, 10 мл

brands

SKU: URSA-01

780 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Капки за навлажнување и поддршка во лекувањето на оштетената површина на окото:

 • При појава на суви очи
 • При хируршки интервенции

Капките не содржат фосфати и конзерванси.

Пакување: 10 мл

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди