СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

URSAPHARM Hylo Fresh – Капки за очи 10ml

brands

SKU: URSA-04

620 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

HYLO-FRESH се капки за очи без конзерванси и фосфати, кои се користат за борба против уморни и иритирани очи. HYLO-FRESH содржи натриум хијалуронат и екстракт од Eyebright (Euphrasia officinalis), билка позната како природен лек за проблеми со очите.

Без разлика дали чувствувате замор и иритација на очите поради сонце, сув воздух или прашина, ветер, поминување многу време пред компјутер итн., HYLO-FRESH ќе има смирувачки и освежувачки ефект врз вашите очи.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди