СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

URSAPHARM Hylo Gel Капки за очи, 10 мл

brands

SKU: URSA-02

950 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Капки за интензивна терапевтска лубрикација на површината на окото кај потешко и упорно чувство на суво око, вклучувајќи и терапија по хируршки операции на очите.

Капките не содржат фосфати и конзерванси.

Пакување: 10 мл

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди