СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

VICHY DERCOS Aminexil Men интензивен третман за први знаци на опаѓање на коса

brands

SKU: VCHY-59

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: VCHY-59 Категорија: Тагови: ,

Опис

Интензивен третман за првите знаци на опаѓање на косата. Овој третман го намалува опаѓањето на косата по 6 недели* овозможувајќи насочено делување (залистоци, теме). Неговата текстура овозможува брзо и лесно да се нанесе на влакното.
*клиничко испитување, 130 лица, 6 недели

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди