СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

VICHY DERCOS ПИЛИНГ ШАМПОН ПРОТИВ ПЕРУТ за осетлива кожа на главата

brands

SKU: VCHY-61

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: VCHY-61 Категорија: Тагови: ,

Опис

Благодарение на нашата комбинација на моќни активни супстанции DERCOS MICRO PEEL е шампон кој врши пилинг, го отстранува перутот и интензивно ја чисти вашата коса.
За жени и мажи, за сите типови на перут. Видливи резултати*: 100% од луѓето приметиле помалку перут за многу краток период. Значајни резултати веќе од првата недела на употреба.**
*Самооценување, 32 лица, 4 недели
**Клиничка оцена, 32 лица, 4 недели

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди