СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

VICHY IDEAL SOLEIL Хидратантно млеко за самопотемнување 100 ml

brands

SKU: VCHY-100

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: VCHY-100 Категорија: Тагови: ,

Опис

Природна нега за самопотемнување со 8-часовна хидратација. За жени кои бараат природна и хидратантна грижа за самопотемнување. Неговата хипоалергена формула е тестирана на чувствителна кожа под дерматолошки надзор. Неговата формула збогатена со DHA му дава природен, и рамномерен тен.
Витаминот Е ја одржува свежината на кожата. Вашата кожа постепено и природно се затемнува после 1 час од нанесувањето, а се хидрира во текот на 8ч.
После првата употреба, тенот се нагласува без да остави белег. Со секоја апликација, кожата добива златен тен кој не го губи сјајот.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди