СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

VICHY LiftActiv B3 серум 30ml

brands

SKU: VCHY-202

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: VCHY-202 Категорија:

Опис

Темните дамки бараат клинички резултати. Не само што се тешки за лекување, туку и се зголемуваат под секојдневните агресори како што е загадувањето.

Откријте го серумот LiftActiv B3 со клинички докажана ефикасност за намалување на темните дамки и брчките за 8 недели. Формулиран со комбинација на дерматолошки состојки кои делуваат заедно за да ги таргетираат темните дамки, па дури и тонот на кожата. Оваа формула е погодна за сите тонови на кожа е без мирис, тестирана за алергија.

Видливо ги избледува темните дамки. Го намалува изгледот на брчките. Го изедначува тонот на кожата. Погоден за сите тонови на кожа

Без мирис, тестиран за алергија и дерматолог тестиран за безбедност

Тип на кожа: Сите типови

Наменет за кожа со: темни дамки, нерамномерен тон на кожа, брчки, безживотна кожа

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди