СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

VICHY VITAMIN C SKIN FRESH серум 20ml

brands

SKU: VCHY-217

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: VCHY-217 Категорија:

Опис

Серум со витамин Ц

 • дерматолошки тестиран 15% чист витамин Ц и хијалуронска киселина за посветла и поцврста кожа за само 10 дена.
 • Серумот за витамин Ц LiftActiv е чист, но моќен, со минималистичка формула од само 11 состојки, без парабени и без мирис.
 • Совршен додаток во вашата дневна рутина против стареење.
 • Создава видливо посветол и поцврст тен, го измазнува изгледот и текстурата на кожата и ги намалува фините линии за само 10 дена.
 • Чистата и моќна антиоксидантна формула помага да се реши нерамномерниот тон на кожата и помага во борбата против знаците на стареење на кожата.
 • Тип на кожа: Сите типови
 • Наменета за третман на кожа со пигменти,фини линии, изразена сувост и за кожа без сјај

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди