СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

VITABIOTICS Wellbaby Мултивитамински капки, 30 мл

brands

SKU: VTBTCS-9

770 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Мулти-витаминските капки Wellbaby помагаат да се осигура внесот на витамини и минерали на вашето бебе со една избалансирана, нежна формула.

Wellbaby Multi-Vitamin капките се идеални за бебиња од 4-12 месеци и обезбедуваат безбеден и избалансиран, сеопфатен опсег од 14 хранливи материи, вклучувајќи есенцијални витамини и минерали. Мулти-витаминските капки се формулирани имајќи ги предвид посебните потреби на бебето, за да понудат формула, која ќе помогне да се осигура внесот на витамини и минерали, во време кога бебињата имаат високи потреби за хранливи материи. Ова може да помогне да се поддржи нивниот брз физички раст и развој.

Мулти-витаминските капки Wellbaby вклучуваат витамини А, Ц и Д. Капките содржат и швајцарски алпски слад како природен извор на енергија.

Со природен вкус на портокал.

Пакување: 30 мл

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VITABIOTICS Wellbaby Мултивитамински капки, 30 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди