СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

VITABIOTICS WellBaby Мултивитамински сируп, 150 мл

brands

SKU: VTBTCS-10

990 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Формула за јакнење на имунитетот наменета за бебиња и мали деца на возраст од 4 месеци до 4 години.

Во себе содржи 14 витамини и минерали, вклучувајќи витамини А, Ц и Д, плус минерали како железо, бакар и цинк и швајцарски алпски слад како природен извор на енергија.

Пакување: 150 мл

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VITABIOTICS WellBaby Мултивитамински сируп, 150 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди