СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Vital – 46/45/43/42/41/39/38/37/35

brands

SKU: MPRO-157

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Кожна влошка

Влошка наменета за секаков вид обувки, која дава чувство на сувост и удобност. Перфорирана кожна влошка која е дизајнирана за секаков тип на обувки. Горниот дел кој е изработен од мека јагнешка кожа е фиксиран на карбосан перничето, кој го поддржува вертикалниот и лонгитудиналниот лак на стапалото, што при тоа дава чувство на меко одење. Користењето на природни материјали како што е латекс пената која содржи активен јаглен обезбедуваат чувство на сувост и удобност.
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди