СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Водоотпорна прекривка за душек (200×200)

brands

SKU: MPRO-138

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Го штити вашиот душек, го остава здрав и чист
Лесна ткаенина
Едната страна се состои од дополнителна мека ткаенина, а долната страна е покриенасо водоотпорна состава
Лесно се навлекува на аглите на душекот благодарение на специјалните гумени ленти, покривајќи ја површината на душекот
Спречува навлгување на течности
Димезија: 200х200см

Навлаката се пере рачно во млака вода.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди