СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Здраве Актив шампон против првут и опаѓање на косата со кофеин и јаглен 200 мл

brands

SKU: ZDR-7

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ZDR-7 Категорија:

Опис

Шампонот Здраве Актив со кофеин и јален го чисти и освежува скалпот длабински без да го суши. Содржи меки средства за пенење кои не ја иритираат кожата и очите.

Уникатната комбинација на кофеин и активен јаглен го подобрува дејството на три-активниот комплекс во борбата против првутот. Шампонот го чисти и детоксицира скалпот, а истовремено ја зголемува микроциркулацијата во коренот на косата и го стимулира растот на здрава коса. Кофеинот го спречува опаѓањето на косата, додека активниот јаглерод ги неутрализира непријатните мириси предизвикани од развојот на микроорганизми на скалпот.

Иновативниот три-активен комплекс содржи комплементарни состојки кои обезбедуваат антифунгално дејство со широк спектар во борбата против првутот. Комплексот ефикасно го отстранува првутот од скалпот, го инхибира растот на габите кои го предизвикуваат, го чисти и освежува скалпот. Како резултат на тоа, го смирува и навлажнува скалпот, намалувајќи ја иритацијата и непријатноста.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди