СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Здраве Bebe Sun Крем за лице 50фактор

brands

SKU: ZDR-5

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ZDR-5 Категорија:

Опис

Специјално формулиран за бебиња и деца, млекото за заштита од сонце со заштитен фактор 50 обезбедува сигурна заштита од штетните УВА и УВБ зраци на сонцето и штити од црвенило и иритации предизвикани од страна на продолжената изложеност на сонце. Формулиран со комбинација на високо ефикасни филтри, збогатен со витамински комплекс и состојки од природно потекло, кои ја штитат кожата од оштетување и имаат смирувачки, навлажнувачки и регенерирачки ефект.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди