СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Здраве универзален крем 250 мл

brands

SKU: ZDR-12

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ZDR-12 Категорија:

Опис

Универзален хидратантен крем за лице и тело, погоден за секојдневна употреба и за секој тип на кожа. Внимателно избраните состојки, протеините од ориз, кокосовото масло и витаминот Е ефикасно ја штитат од губење на влажноста, ја негуваат и омекнуваат кожата.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди