СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ZDRAVE универзален крем за кожа 145 мл

SKU: ZDR-15

175 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Универзална хидратантна крема за раце, лице и тело. Погоден за секојдневна употреба за чувствителна кожа. Нежна формула со екстракт од овес, витамин Е и кокосово масло кои ја хидрираат и негуваат кожата. Кремот ефикасно штити од губење на влага. Како резултат на тоа, кожата е заштитена, мека, со смирувачко чувство и удобност.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ZDRAVE универзален крем за кожа 145 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди